Ambasadorzy

Łeba na FB - https://www.facebook.com/miasto.leba strona poświęcona regionowi, podróżom.

Maratony Polskie - https://www.maratonypolskie.pl bieganie, biegi, maraton - największy portal poświęcony bieganiu i imprezom biegowym w Polsce.

Trening biegacza - https://treningbiegacza.pl kompendium wiedzy o bieganiu i zdrowym stylu życia. Codzienna dawka motywacji i artykułów z zakresu treningów, diety, fizjologii.

Głos Pomorza - http://www.gp24.pl 

On The Move - https://onthemove.com.pl Nazywam się Chris Kwacz i prowadzę Bloga On The Move. Piszę i opowiadam o bieganiu jako hobby i sposobie na życie! Biegam od prawie sześciu lat, mam na liczniku ponad 12 tysięcy wybieganych kilometrów, a bezpośrednim powodem rozpoczęcia przygody z tym sportem była chęć zrzucenia zbędnych kilogramów. Zaczynałem z wagą w okolicach 115 kilo, a bieganie dosłownie w trakcie kilku miesięcy odmieniło moje życie i stało się dla mnie jednym z najważniejszych elementów mojego codziennego funkcjonowania. Około dwóch lat temu po długim namyśle, postanowiłem podzielić się swoją pasją z innymi. Tak powstał On The Move, który w przeciągu zaledwie kilkunastu miesięcy funkcjonowania stał się wielką, żywą i aktywną społecznością z ponad 12.000 Moversami dzielącymi się swoimi doświadczeniami, motywacją i wsparciem na Facebooku, Blogu, Instagramie. Uwielbiam bieganie długodystansowe, uważam, że prawdziwe zmagania z samym sobą zaczynają się dopiero gdzieś poza 20-30 kilometrem. Las, góry, łąki, w tych terenach czuję się najlepiej. Długie wybiegania w otoczeniu piękna natury to to co kręci mnie najbardziej! Zapraszam serdecznie.
Fanpage: https://www.facebook.com/BlogOnTheMove
Instagram: https://www.instagram.com/onthemove.blog

Mamaratonka mamaratonka.pl - https://www.mamaratonka.pl Sandra Kaczmarek, autorka bloga mamaratonka.pl, na którym pisze o łączeniu swojej pasji, czyli biegania z macierzyństwem i całym rodzinno-zawodowym chaosem. Biegała przez całą ciążę robiąc 100km każdego miesiąca, w ciągu ostatnich 2 lat przebiegła sześć maratonów, obecnie walczy o Koronę Maratonów Polskich. Aby mieć czas na treningi biegowe, próbuje wydłużyć dobę - często biega nad ranem lub późnym wieczorem. Prywatnie prowadzi własną agencję PR, ma dwójkę dzieci Polę i Leona (3 lata i 1 roczek) oraz dzielnie znoszącego wszystko męża, Macieja.
Fanpage fb: https://www.facebook.com/mamaratonka/
Instagram: https://www.instagram.com/mamaratonka.pl/<

trener bieganiaTrener biegania - https://trenerbiegania.pl/ Autor bloga Trener biegania Mateusz Jasiński. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl